

15:08

18 september 2005

hoi allemaal,
hier heb ik ook wel een grappig truukje
tala kan inmiddels als de beste de deur open maken
wat natuurlijk helemaal handig is als je jezelf weer eens buitengesloten
hebt zonder sleutel even door de brievenbus tala roepen en ze doet bijna per direct de deur open .
nog een best wel grappig truukje tala gaat heel luid huilen als ze de sirene hoort
groetjes rowena
09:53

18 september 2005

09:21

13 maart 2005

<!– s –><img src="{SMILIES_PATH}/icon_lol.gif" alt="
” title=”Laughing” /><!– s
–> Ja dat is een leuke truc totdat de hond ontdekt dat er letterlijk een wereld voor hem opengaat hihi en dan gaan alle deuren open wanneer jij het misschien niet wil zo gaat het dus bij mij ik vond het ook leuk maar heb nu diverse klinken rechtop gezet ! en weet je dit is echt waar ze kon in haar jongere jaren na diverse pogingen ook die rechtop gezette klinken open krijgen!!!! ze maakte een soort draai met haar poot en sloeg zo tegen de klink en voila! open! succes ermee dus!!
ps soms slaan honden per ongeluk zo’n deurklem naar beneden met hun gekwispel en dan kan je er niet meer in, is me ook al eens gebeurt ik kon gelukkig nog via de voordeur erin maar dan zijn jullie gewaarschuwt dus !
maar het is wel een grappige truc die niet alle honden kunnen hoor!
20:24

18 september 2005

20:24

18 september 2005

18:07

7 november 2005

he hallo, ik heb ook zo’n hondje. Best lastig ja. Ik moet er goed om denken dat ik de poortdeur op slot doet, anders loopt ze op straat.
De achterdeur vind ik niet erg, dan loopt ze door de tuin en verder kan ze niet.
Maar ja, op een onbewaakt moment, heeft ze een keer toch nog eens de poortdeur open gemaakt!
wij de fiets gepakt en door de straat gefietst…vragen aan mensen of ze een zwarte herder gezien hadden…maar helaas. We gingen weer naar huis…wat zagen we…de poortdeur stond weer open! (die hadden we dicht gedaan toen we haar gingen zoeken). En ja hoor, stond ze heel eigenwijs naar ons te kijken bij de achterdeur met een blik:…..Waar zijn jullie nou weer geweest….????
We stonden even raar te kijken maar moesten wel heel hard lachen (ergens was het ook gevaarlijk, want ze kon ook zo onder een auto lopen natuurlijk) Maar goed vanaf nu: alles op slot!!
21:38

18 september 2005

ja tala is gelukkig nog nooit weg gelopen (afkloppen)
maar de deuren zijn hier wel bijna altijd opslot alleen de voordeur niet maar wij doen de achterdeur meestal opslot omdat we ook nog 3 papegaaien hebben en die mogen natuurlijk geen kou vatten dus vandaar en tala doet ook altijd de deur open als mn vader aan het parkeren is:D
1 Gast(en)
